U Hydman Vallien litografi

224285

HYDMAN VALLIEN, Ulrica (född 1938): Figurkomposition, signerad och numrerad Ulrica HV, färglitografi, 56x73 cm; oramad

Rum 8

U Hydman Vallien litografi
Budhistorik (13 bud)
1098087
1098086
1098084
950
1098083
900
1097127
850

Slutpris SEK:
107 EUR, 126 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.