Lena Linderholm litografi

224284

LINDERHOLM, Lena A (född 1947): "Körsbärskanna", numrerad, signerad Lena A Linderholm, färglitografi, 73x55 cm; oramad

Rum 8

Lena Linderholm litografi
Budhistorik (15 bud)
1099529
1099264
1099528
950
1099264
900
1099527
850

Slutpris SEK:
111 EUR, 126 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.