Lena Linderholm litografi

224283

LINDERHOLM, Lena A (född 1947): "Skördetid", numrerad, signerad Lena A Linderholm, färglitografi, 55x76 cm; oramad

Rum 8

Lena Linderholm litografi
Budhistorik (8 bud)
1098664
1096488
750
1096488
550
1097302
500
1096488
450

Slutpris SEK:
78 EUR, 91 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.