Lena Linderholm litografi

224282

LINDERHOLM, Lena A (född 1947): "Solros och citron", numrerad, signerad Lena A Linderholm, färglitografi, 73x55 cm; oramad

Rum 8

Lena Linderholm litografi
Budhistorik (5 bud)
1094988
650
1098067
600
1094988
550
1093109
500
1093109

Slutpris SEK:
650
65 EUR, 74 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.