M Pyk litografi

224281

PYK, Madeleine (född 1934): Slussen, signerad M Pyk, numrerad, färglitografi, bladstorlek 75x52 cm; oramad

Rum 8

M Pyk litografi
Budhistorik (21 bud)
1100809
1100726
1 400
1096836
1 300
1096545
1096834

Slutpris SEK:
151 EUR, 172 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.