M Pyk litografi

224280

PYK, Madeleine (född 1934): Slussen, signerad M Pyk, numrerad, färglitografi, bladstorlek 75x52 cm; oramad

Rum 8

M Pyk litografi
Budhistorik (6 bud)
1099272
1 300
1096492
1097188
1096492
1096807

Slutpris SEK:
1 300
127 EUR, 149 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.