CF Reuterswärd litografier

224278

REUTERSWÄRD, Carl Fredrik (född 1934):(3) Kompositioner, signerade CFR, färglitografier, vardera bladmått 62x45 cm

Rum 8

CF Reuterswärd litografier

Budhistorik (24 bud)
1098277
1098269
1098266
1 900
1098253
1 800
1098247
1 700

Slutpris SEK:
215 EUR, 251 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.