Vaser Kina och Japan

224276

MINIATYRVASER, 1 par, Kina, kantonporslin, 1800-tal, dekor i famillerosefärger, VAS, Japan, höjd paret vaser 9,5 cm, den japanska vasens höjd 14,5 cm

Smärre nagg

Orientaliskt, Porslin

Monter 28

Vaser Kina och Japan

Budhistorik (1 bud)

1116827
2014-01-27 20:44:27

2014-01-28 kl 13:48
Slutpris SEK:
30 EUR, 34 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.