Syskrin Karl Johan

224272

SYSKRIN, Karl Johan, fanerat med masurbjörk, nyckelbössning av ben, inuti inredning av fack, höjd 10, 5, 25,5 x 19 cm

Nyckel finns, smärre fanerlagningar

Allmoge, Diverse

Monter 28

Syskrin Karl Johan

Budhistorik (12 bud)
1107869
950
1117225
900
1107869
850
1114971
1107869
750

Slutpris SEK:
950
93 EUR, 109 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.