Färglitografi Le Corbusier

224270

LE CORBUSIER (Frankrike 1887-1965) efter: Modeller, signerad och daterad i trycket Le Corbusier 1933, numrerad 32/250, färglitografi, 29x21 cm

Fack 13

Färglitografi Le Corbusier

Budhistorik (36 bud)
1117885
5 400
1117586
5 200
1117571
5 000
1117585
5 000
1117571
4 800

Slutpris SEK:
5 400
528 EUR, 617 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.