Yrjö Edelmann litografi

224269

EDELMANN, Yrjö (född 1941): Paket med snöre, signerad och numrerad Y Edelmann, färglitografi, bladstorlek, 61x44 cm; oramad

Rum 8

Yrjö Edelmann litografi
Budhistorik (12 bud)
1096781
1 300
1096770
1096721
1096593
1096487
950

Slutpris SEK:
1 300
131 EUR, 149 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.