Jan Håfström litografi

224268

HÅFSTRÖM, Jan (född 1937): Mr. Walker, signerad, daterad och numrerad Jan Håfström 2003, färglitografi, 74x62 cm; oramad

Jan Håfström litografi
Budhistorik (25 bud)
1096845
2 400
1096848
1096845
1096844
1 900
1096839
1 800

Slutpris SEK:
2 400
234 EUR, 274 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.