Jockum Nordström litografi

224267

NORDSTRÖM, Jockum (född 1963): "Every neighbour is a customer",
signerad och numrerad Jockum 230/250, färglitografi, 61x84 cm; oramad

Jockum Nordström litografi
Budhistorik (9 bud)
1098040
6 200
1097972
6 000
1097971
5 800
1096648
5 600
1095890
5 400

Slutpris SEK:
6 200
606 EUR, 709 USD
Utropspris SEK:
8 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.