Yrjö Edelmann litografi

224266

EDELMANN, Yrjö (född 1941): Paket med tejp, signerad och numrerad, färglitografi, bladstorlek 61x44 cm

Rum 8

Yrjö Edelmann litografi
Budhistorik (11 bud)
1096698
1 300
1092783
1096591
1092783
1094566
950

Slutpris SEK:
1 300
127 EUR, 149 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.