Sandro Chia etsning

224264

CHIA, Sandro, (född 1946): Figurkomposition, etsning och carborundum tryckt i färger samt handkolorerad, signerad och numrerad Chia 44/50, bladstorlek 123x98 cm

Ändringar/tillägg
Oramad

Sandro Chia etsning

Budhistorik (16 bud)
1093971
7 200
1096423
7 000
1093971
6 800
1096422
6 600
1093971
6 400

Slutpris SEK:
7 200
703 EUR, 823 USD
Utropspris SEK:
14 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.