M Pyk litografi

224262

PYK, Madeleine (född 1934): Slussen, signerad M Pyk, numrerad, färglitografi, bladstorlek 75x52 cm; oramad

Rum 8

M Pyk litografi
Budhistorik (19 bud)
1096798
1096637
1094984
1096482
1094984
950

Slutpris SEK:
117 EUR, 137 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.