Peter Dahl litografi

224261

DAHL, Peter (född 1934): Figurscen, signerad och numrerad, färglitografi, bladmått 64x91 cm; oramad

Rum 8

Peter Dahl litografi
Budhistorik (27 bud)
1096497
1096480
1096496
1096480
1 900
1096494
1 800

Slutpris SEK:
222 EUR, 252 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.