Färglitografi K A Pehrson

224258

PEHRSON, Karl Axel (1921-2005): "En midsommarnattsdröm", signerad K.A. Persson 62, provtryck, färglitografi, 50x35 cm

Fack 9

Färglitografi K A Pehrson
Budhistorik (13 bud)
1117356
1117281
1117355
1117281
850
1116892

Slutpris SEK:
111 EUR, 126 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.