Akvarell Proveniens: Färg och Form

224257

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1900-tal): På verandan, akvarell, 39x52 cm;
PROVENIENS: Färg och Form

Konst, Måleri

Rum 5

Budhistorik (21 bud)
1098171
1 300
1098182
1 300
1098171
1098177
1098171

Slutpris SEK:
1 300
131 EUR, 149 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.