Sabel

224256

SABEL, sammansatt, klinga med blånerad och förgylld dekor, längd 93 cm

Slitage

Vapen/Medaljer

Monter 21

Sabel

Budhistorik (14 bud)
1095107
1093652
1 900
1093026
1 800
1093651
1 700
1093026
1 600

Slutpris SEK:
195 EUR, 229 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.