Stellan Mörner handkolorerad litografi

224254

MÖRNER, Stellan (1896-1979): Kvinnoansikte vid fönster, signerad och numrerad Stellan Mörner, 5/30, handkolorerad färglitografi, 21x25 cm

Fack 17

Budhistorik (4 bud)

1098039
450
1097859
1097730
1097152

Slutpris SEK:
450
45 EUR, 51 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.