Oljemålning Tord Leander Engström

224252

LEANDER ENGSTRÖM, Tord (1914-1985): Lapporten, signerad Tord -51, olja på pannå, 18x22,5 cm

Konst, Måleri

Fack 17

Budhistorik (28 bud)
1117794
1117800
1117794
2 800
1117799
2 600
1117794
2 400

Slutpris SEK:
293 EUR, 343 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.