Oljemålning Edvin Ollers

224251

OLLERS, Edvin (1888-1959): Vadstena kloster, signerad och daterad E Ollers 1947, olja på papper, 40x32 cm

Konst

Fack 17

Oljemålning Edvin Ollers

Budhistorik (6 bud)
1115061
750
1113970
700
1113480
550
1108999
500
1108973
450

Slutpris SEK:
750
76 EUR, 86 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.