Stellan Mörner akvarell

224249

MÖRNER, Stellan (1896-1979): Interiör, signerad S. Mörner-39, akvarell, 19x25 cm

Med dedikation, bubblig

Konst, Måleri

Fack 17

Stellan Mörner akvarell
Budhistorik (14 bud)
1096752
2 600
1096615
2 400
1096615
1 900
1096555
1 800
1095632
1 700

Slutpris SEK:
2 600
254 EUR, 297 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.