Oljemålning Birger Böe

224245

BÖE, Birger (1900-tal): Snöfall, sign BEH Böe, olja på duk, 49x39

Konst, Måleri

Fack 16

Oljemålning Birger Böe

Budhistorik (2 bud)

1108609
1107843

Slutpris SEK:
34 EUR, 40 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.