Persiska miniatyrmålningar

224243

MINIATYRMÅLNINGAR, 3 st., Persien, 1900-tal, varav två 21,5x16 cm vardera samt en signerad 21x10 cm

Etnografica, Konst

Fack 14

Persiska miniatyrmålningar

Budhistorik (6 bud)
1117907
500
1117825
450
1113065
1117824
1113065

Slutpris SEK:
500
50 EUR, 57 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.