Gobeläng

224240

GOBELÄNG, 1900-tal, landskap med hjortar, 186x156 cm
Proveniens: Väntorp, Ulriksdal

Mattor/Textilier

Rum 3

Gobeläng

Budhistorik (24 bud)
1096516
1 800
1096229
1 700
1095232
1 600
1094763
1095230
1 400

Slutpris SEK:
1 800
176 EUR, 206 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.