Oljemålning Ulf E. Wikström

224239

WIKSTRÖM, Ulf E. (född 1916): "Slottet", signerad UW, 1962, olja på duk, 17x32 cm

Konst, Måleri

Fack 17

Oljemålning Ulf E. Wikström

Budhistorik (5 bud)
1115654
500
1115652
450
1115456
1114989
1109344

Slutpris SEK:
500
50 EUR, 57 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.