Oljemålning

224238

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR: Motiv från orienten, otydlig signerad, olja på duk, 33x23 cm

Konst, Måleri

Fack 13

Oljemålning

Budhistorik (6 bud)
1118059
550
1118014
500
1118058
450
1118014
1117941

Slutpris SEK:
550
55 EUR, 63 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.