Oljemålning Adrian van Arkel

224237

ARKEL, Adrian van (född 1924): Orientaliskt motiv, signerad V Arkel, olja på duk, 37,5x46 cm

Konst, Måleri

Fack 17

Oljemålning Adrian van Arkel

Budhistorik (18 bud)
1117995
1 300
1117921
1117942
1117921
1117815

Slutpris SEK:
1 300
131 EUR, 149 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.