Oljemålning

224236

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, 1900-tal, fiskeläge i månsken, otydligt signerad, olja på duk, 93x135 cm

Konst, Måleri

Rum 3

Oljemålning

Budhistorik (4 bud)

1096669
500
1096660
1093103
1092770

Slutpris SEK:
500
50 EUR, 57 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.