Etsning Hans Norsbo

224234

NORSBO, Hans (1897-1955): Takåsvy från Gamla Stan, signerad och daterad Hans Norsbo 1941, etsning 13,5x17,5 cm

Konst, Grafik, Stockholmiana

Fack 14

Etsning Hans Norsbo

Budhistorik (16 bud)
1117933
1117576
950
1117932
900
1117576
850
1117928

Slutpris SEK:
101 EUR, 114 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.