Oljemålning Anders Hultman

224233

HULTMAN, Anders (född 1945): "Tung börda", Golgatascen, signerad a tergo AH 2008, 75x75 cm
PROVENIENS: Inköpt direkt av konstnären

Konst, Måleri

Fack 18

Oljemålning Anders Hultman

Budhistorik (7 bud)
1115912
2 800
1110460
2 600
1108970
2 400
1108856
1108139

Slutpris SEK:
2 800
282 EUR, 320 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.