Matta röllakan signerad ER

224225

MATTA, röllakan, signerad ER, ca 167x93 cm

Fransarna med slitage

Mattor/Textilier

Rum 6

Matta röllakan signerad ER

Budhistorik (8 bud)
1117686
750
1117695
700
1117686
650
1117692
600
1117686
450

Slutpris SEK:
750
73 EUR, 86 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.