Figuriner 4 st

224215

FIGURINER, 4 st, porslin, 1900-tal, en med Meissen märke, höjd ca 13 cm

Skador, lagningar

Keramik/Porslin

Monter 20

Figuriner 4 st

Budhistorik (21 bud)
1096327
3 400
1095571
3 200
1096326
3 200
1095571
1096325
2 800

Slutpris SEK:
3 400
342 EUR, 389 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.