Figurin Kina

224213

FIGURIN, hardstone, Kina, 1900-tal, i form av hund, höjd 6 cm inkl. träsockel

Nagg

Orientaliskt

Monter 21

Figurin Kina

Budhistorik (9 bud)
1096513
1096469
750
1096512
700
1096469
650
1096511
600

Slutpris SEK:
78 EUR, 91 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.