Servisdelar, Kanton

224210

SERVISDELAR, 13 st, porslin, Kina, Kanton, betående av, 6 assietter, 3 koppar med fat, flaska

Nagg, lagningar

Keramik/Porslin, Orientaliskt

Monter 21

Servisdelar, Kanton

Budhistorik (2 bud)

1092618
1092564

Slutpris SEK:
35 EUR, 40 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.