Soffbord 1960-tal

224202

SOFFBORD, 1960-tal, dubbla utdragsskivor, brännmärkt AB Säffle Möbelfabrik Design Arkitekt M.A.A. Tove & Edv.Kindt-Larsen Made in Sweden, höjd 50, 150x66 cm

Fanérskador, fläckar

Rum 11

Soffbord 1960-tal

Budhistorik (1 bud)

1096468
2014-01-10 13:35:46

2014-01-10 kl 21:09
Slutpris SEK:
29 EUR, 34 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.