Ulrica Hydman Vallien akvarell

224194

HYDMAN VALLIEN, Ulrica (född 1938): "Ömhet", signerad Ulrica HV, daterad a tergo 1992, akvarell, 40x27 cm

Konst, Måleri

Rum 4

Budhistorik (7 bud)
1095575
3 200
1094970
1094028
1093456
450
1093298

Slutpris SEK:
3 200
322 EUR, 366 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.