Bordspendyl, 1800-tal

224192

BORDSPENDYL, 1800-talets andra hälft, Frankrike, bronserad, dekorerade paneler och urtavla, höjd 36 cm, nyckel och pendel finns

Ändringar/tillägg
Tillhörande pendel och nyckel finns att avhämta vid utlämningen

Klockor/Ur

Monter 20

Bordspendyl, 1800-tal

Budhistorik (8 bud)
1095651
4 800
1094389
4 600
1094021
4 400
1093776
4 200
1093617

Slutpris SEK:
4 800
469 EUR, 549 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.