Charlotte Ågård oljemålning

224144

ÅGÅRD, Charlotte (samtida): "Röd modell", monogramsignerad Å, olja på duk, 64x53 cm
PROVENIENS: Färg och Form

Konst, Måleri

Charlotte Ågård oljemålning

Budhistorik (16 bud)
1097824
1 400
1093004
1 300
1097822
1093004
1096646

Slutpris SEK:
1 400
137 EUR, 160 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.