Charlotte Ågård oljemålning

224140

ÅGÅRD, Charlotte (samtida): Porträtt, monogramsignerad Å, olja på duk, 61x50 cm
PROVENIENS: Färg och Form

Konst, Måleri

Fack 16

Charlotte Ågård oljemålning

Budhistorik (3 bud)

1099177
1106891
1099177

Slutpris SEK:
39 EUR, 46 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.