Charlotte Ågård oljemålning

224138

ÅGÅRD, Charlotte (samtida): "Månsken", monogramsignerad Å, olja på duk, 50x60 cm
PROVENIENS: Färg och Form

Konst, Måleri

Fack 13

Charlotte Ågård oljemålning

Budhistorik (19 bud)
1102748
1 400
1102747
1 300
1102744
1102743
1102569

Slutpris SEK:
1 400
141 EUR, 160 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.