Charlotte Ågård oljemålning

224134

ÅGÅRD, Charlotte (samtida): Porträtt, monogramsignerad Å, olja på duk, 73x60 cm
PROVENIENS: Färg och Form

Konst, Måleri

Fack 12

Charlotte Ågård oljemålning

Budhistorik (1 bud)

1101098
2014-01-15 22:18:58

2014-01-15 kl 22:21
Slutpris SEK:
30 EUR, 34 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.