Charlotte Ågård oljemålning

224122

ÅGÅRD, Charlotte (samtida): "Soluppgång", monogramsignerad Å, olja på duk, 38x45 cm
PROVENIENS: Färg och Form

Konst, Måleri

Fack 17

Charlotte Ågård oljemålning

Budhistorik (7 bud)
1099485
750
1099743
700
1099485
650
1099742
600
1099485
550

Slutpris SEK:
750
73 EUR, 86 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.