Curt Warås

224121

WARÅS, Curt (född 1943): (3) Gunnar Green/ Nils Lidholm/ Gunnar Nordahl på San Siro Milano, signerad och daterad Curt Warås 1980, vardera 27x38 cm

Konst, Fotografi

Rum 4

Curt Warås

Budhistorik (18 bud)
1101103
1 700
1100589
1 600
1099409
1100522
1 400
1099409
1 300

Slutpris SEK:
1 700
166 EUR, 194 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.