Curt Warås

224119

WARÅS, Curt (född 1943): Volvo, signerad och daterad Curt Warås 2008, 35x28 cm

Konst, Fotografi

Rum 4

Curt Warås
Budhistorik (15 bud)
1100460
1 300
1100384
1099407
1100383
1099407

Slutpris SEK:
1 300
127 EUR, 149 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.