Sidobord Folke Olsson

224106

SIDOBORD, 1 par, 1960-tal, modell Senator, design Folke Olsson, höjd 52, 70x53 cm vardera

Obetydligt slitage

Rum 8

Sidobord Folke Olsson

Budhistorik (14 bud)
1095345
1094909
1094909
1 800
1095344
1 700
1094909
1 600

Slutpris SEK:
222 EUR, 252 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.