Sture Haglundh oljemålning

224104

HAGLUNDH, Sture (1908-78): "Mot havet", signerad och daterad Sture Haglundh -51, olja på duk, 29x54 cm

Konst, Måleri

Fack 13

Sture Haglundh oljemålning

Budhistorik (2 bud)

1094973
1091645

Slutpris SEK:
34 EUR, 40 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.