Waldermar Sjölander oljemålning

224103

SJÖLANDER, Waldemar (1906-1988): Tvättsträck, signerad Waldemar Sjölander, signerad och daterad 1965, olja på duk, 41x60 cm

Konst, Måleri

Fack 7

Budhistorik (14 bud)
1094889
1094887
2 800
1094885
2 600
1094885
2 400
1094883

Slutpris SEK:
302 EUR, 343 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.